‘Birlikte ev işi yapmaktan bile keyif alıyoruz!’

‘Adını Feriha Koydum’un Hande’si Ceyda Ateş, 2018 yılında Buğra Toplusoy ile evlenip, ABD’ye yerleşmişti. 2020’de Talia adında bir kızı dünyaya gelen 35 yaşındaki oyuncu, MAG dergisi nisan sayısına kapak oldu. Ceyda Ateş, Amerika’daki yaşamını ve eşiyle tanışma hikayelerini anlattı.

“HEYECANIMI GİZLİYORDUM”

Buğra bana göre heyecanını daha fazla belli ediyordu; bense gizliyordum. Bizi ortak arkadaşımız tanıştırmıştı. İyi ki yollarımızı birleştirdi. Hayattan keyif alacağımıza, beraber her şeyin üstesinden geleceğimize inanmıştım ve öyle oldu. Önemli olan diğer yanını bulmak, ben de buldum.

“DÜN GİBİ HATIRLIYORUM”

İlk buluşmaları hakkında konuşan Buğra Toplusoy ise “Dün gibi hatırlıyorum. İlk buluşmada ikimiz de çok heyecanlıydık. Sanki uzun yıllardır tanışıyor gibi çok hızlı şekilde müthiş bir iletişim kurduk. O gün, uzun soluklu bir ilişki olacağını anlamıştım” dedi.

“BİRBİRİMİZE DAHA SIKI BAĞLANDIK”

Şu anki en büyük tutkusunun kızı Talia ve eşi olduğunu ifade eden güzel oyuncu, “Beraber olduğumuz andan beri Buğra ile çok ortak yönümüz oluştu. Birbirimizin hobilerini denemekten keyif alıyorduk, bundan mutluluk duyuyorduk ama en önemlisi kimseye ihtiyaç duymadan sadece ikimiz çok eğleniyorduk. Bu durum önemliydi ve biz bunu yapabiliyorduk. Birbirimize daha sıkı bağlandık, hatta bazen arkadaşlarımızla yaptığımız eğlencelerden sıkılıyoruz, ‘İkimiz olsak daha çok eğlenirdik kesin’ diye konuşma geçiyor aramızda. Birlikte bisiklete binmekten, seyahat etmekten, yemek yapmaktan, hatta ev işi bile yapmaktan keyif alıyoruz. Kısacası her şeyi beraber deneyimleyip keyif alıyorsak, o yolda ilerliyoruz. Mesela mini golf rekabetimiz hiç bitmeyecek” şeklinde konuştu.

“İŞ GÖRÜŞMELERİNİ BİLE CEYDA’YA GÖRE AYARLIYORUM”

Buğra Toplusoy ise “Paylaştığımız birçok ortak hobimiz var. En önemli iş görüşmelerimi bile ona göre ayarlıyorum, her dakikasını ailecek yaşamak için” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x